Про надання дозволу на списання основних засобів, малоцінного інвентаря

17.10.2023 6589

Про надання дозволу  на списання основних засобів,  малоцінного інвентаря

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про надання дозволу
на списання основних засобів,
малоцінного інвентаря  

Розглянувши клопотання відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол №____від_______2023р.), керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» Дрогобицької міської ради на списання основних засобів та малоцінних активів, які знаходяться на балансі КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» Дрогобицької міської ради та вичерпали свій ресурс і непридатні для подальшого використання, згідно з додатками № 1, 2.
2. Надати дозвіл КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради на списання основних засобів та малоцінних активів, які знаходяться на балансі КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради та вичерпали свій ресурс і непридатні для подальшого використання, згідно з додатком № 3.
3. Виконання даного рішення доручити КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» Дрогобицької міської ради, КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу.

 Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту