Про надання дозволу на списання основних засобів

21.09.2018 292

Про надання дозволу  на списання основних засобів

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від ______________ р. № ____

Про надання дозволу
на списання основних засобів

Розглянувши клопотання начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (П. Сушко), начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (М. Оршанська), директора департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Москалик), в. о. начальника відділу хорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (С. Кучерявий), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 63 від 03.05.2018 р., № 67 від 14.09.2018 р.) керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, які знаходяться на балансі Дитячого будинку «Оранта» та вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №1.
2. Надати дозвіл виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, які знаходяться на балансі та вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №2.
3. Надати дозвіл департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради на списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, які знаходяться на балансі та вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №3.
4. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання основних засобів, які знаходяться на балансі КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» ДМР та вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №4.
5.Виконання даного рішення доручити відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (П. Сушко), відділу бухгалтерського обліку та звітності (М. Оршанська), департаменту міського господарства (Р. Москалик), відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуба).
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту