Про надання дозволу на списання основних засобів

10.08.2018 334

Про надання дозволу  на списання основних засобів

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від ______________ р. № ____

Про надання дозволу
на списання основних засобів

Розглянувши клопотання начальника відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуба), начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (П.Сушко), директора Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (М. Лютик), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 66 від 10.08.2018 р.) керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, які знаходяться на балансі загальноосвітніх шкіл та вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №1.
2. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання основних засобів, які знаходяться на балансі КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» ДМР та вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №2.
3. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання основних засобів, які знаходяться на балансі КНП «Дрогобицька міська поліклініка» ДМР та вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №3.
4. Надати дозвіл Дрогобицькому міському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на списання основних засобів, які вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №4.
5. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання основних засобів, які знаходяться на балансі КНП «Стебницька міська лікарня» ДМР та вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №5.
6. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання основних засобів, які знаходяться на балансі КНП «Дрогобицька міська лікарня №5» ДМР та вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №6.
7. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання основних засобів, які знаходяться на балансі КНП «Дрогобицька міська стоматологічна поліклініка» ДМР та вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №7.
8. Виконання даного рішення доручити відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуба), відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (П. Сушко), Дрогобицький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (М. Лютик).
9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту