Про надання дозволу співвласникам двоквартирного будинку на влаштування благоустрою існуючого проїзду за адресою Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Війтівська Гора, буд. 24.

06.08.2021 2108

Про надання дозволу  співвласникам двоквартирного будинку на влаштування благоустрою існуючого проїзду  за адресою Львівська обл., м. Дрогобич,  вул. Війтівська Гора, буд. 24.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2021 року № ______

Про надання дозволу
співвласникам двоквартирного будинку
на влаштування благоустрою
існуючого проїзду
за адресою Львівська обл., м. Дрогобич, 
вул. Війтівська Гора, буд. 24.

Розглянувши звернення Пітула А.М., Пітула А.І. і Чава В.В. (№ 07/КО-193 від 01.04.2021), співвласників двоквартирного будинку, щодо прохання надати дозвіл на влаштування благоустрою, замощення існуючого проїзду від вул. Війтівська Гора до двохквартирного будинку за адресою Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Війтівська Гора, буд. 24, відповідно до поданої схеми благоустрою, керуючись п.7 ч.а ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Дати дозвіл співвласникам двоквартирного будинку, на влаштування благоустрою, замощення існуючого проїзду від вул. Війтівська Гора до двохквартирного будинку за адресою Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Війтівська Гора, буд. 24, відповідно до поданої схеми благоустрою, при умові відмови від будь-якої компенсації за виконані роботи по влаштуванню даного благоустрою.
2. Роботи по влаштуванню благоустрою згідно п. 1 виконувати лише після отримання письмового погодження від Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради.
3. Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради взяти на баланс влаштований благоустрій відповідно до поданої схеми благоустрою.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту