Про надання дозволу ФОП Дуб Надії Мирославівні на влаштування благоустрою, замощення тротуарною плиткою, частини тротуару прилеглого до будинку за адресою Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Трускавецька, буд. 24 (магазин “Світ кондитера”, антикафе “Парк”)

10.09.2021 2136

Про надання дозволу  ФОП Дуб Надії Мирославівні на влаштування благоустрою,  замощення тротуарною плиткою,  частини тротуару прилеглого до будинку  за адресою Львівська обл., м. Дрогобич,  вул. Трускавецька, буд. 24  (магазин “Світ кондитера”, антикафе “Парк”)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2021 року № ______

Про надання дозволу
ФОП Дуб Надії Мирославівні
на влаштування благоустрою,
замощення тротуарною плиткою,
частини тротуару прилеглого до будинку
за адресою Львівська обл., м. Дрогобич,
вул. Трускавецька, буд. 24
(магазин “Світ кондитера”, антикафе “Парк”)

Розглянувши звернення ФОП Дуб Надії Мирославівни, від 04.08.2021, щодо прохання надати дозвіл на влаштування благоустрою, замощення тротуарною плиткою, частини тротуару прилеглого до будинку за адресою Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Трускавецька, буд. 24 (магазин “Світ кондитера”, антикафе “Парк”), за власні кошти, відповідно до поданої схеми благоустрою, керуючись п.7 ч.а ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Дати дозвіл ФОП Дуб Надії Мирославівні, на влаштування благоустрою, замощення тротуарною плиткою, частини тротуару прилеглого до будинку за адресою Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Трускавецька, буд. 24 (магазин “Світ кондитера”, антикафе “Парк”), за власні кошти, відповідно до поданої схеми благоустрою, при умові відмови від будь-якої компенсації за виконані роботи по влаштуванню даного благоустрою.
2. Роботи по влаштуванню благоустрою згідно п. 1 виконувати лише після отримання письмового погодження від Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради.
3. Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради взяти на баланс влаштований благоустрій відповідно до поданої схеми благоустрою.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія