Про надання житла

10.04.2017 401

Про надання житла

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ____________ № ____

Про надання житла

Розглянувши звернення гр. Дуцяк Л.Й., враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради (протокол від 07.04.2017 № 5), керуючись ст.ст. 51, 58 Житлового кодексу України, п. 54 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”, пп. 2 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Надати квартиру № 8 в житловому будинку № 35 на вул. Фабрична в м. Дрогобич, одна кімната житловою площею 15,65 кв. м, загальна площа квартири 22,3 кв. м, гр. Дуцяк Любов Йосифівні.
Склад сім’ї заявниці – п’ять осіб: Дуцяк Л.Й. – заявниця, Дуцяк І.Я. – дочка, Дуцяк В.Я. – син, Козій Р.-П.І. – внук, Дуцяк К.І. – внучка.
Заявниця проживає за зазначеною адресою як піднаймач з 1990 року.
Перебуває на квартирному обліку у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради у відповідності до рішення міськвиконкому від 24.04.1986 № 197 в загальній черзі під № 495 та в пільговій черзі як одинока мати під № 105.
Квартира надається як тимчасовий захід поліпшення житлових умов, без зняття з квартирного обліку, на підставі п. 54 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту