Про надання звання “Почесний громадянин м. Дрогобича” Гервігу Брандштеттеру

16.04.2018 405

Про надання звання  “Почесний громадянин м. Дрогобича” Гервігу Брандштеттеру

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ______________року №______

Про надання звання
“Почесний громадянин м. Дрогобича”
Гервігу Брандштеттеру

Розглянувши клопотання Дрогобицького державного педагогічного університету ім..І.Франка від 10 квітня 2018р. №385, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол від __________ №___), керуючись ухвалою сесії від 30.12.1999 року № 307, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1.Надати звання “Почесний громадянин міста Дрогобича” доктору юридичних наук, багаторічному керівнику президії та управлінського апарату торгової палати Штирії, члену правління громадських організацій, куратору Австрійського Чорного Хреста Гервігу Брандштеттеру щодо міжнародної співпраці Дрогобича з Федеральною землею Автрії-Штирія та за вагомий внесок у розбудову австрійсько-українських взаємин.
2.Дане рішення оприлюднити в засобах масової інформації.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я та соціального захисту населення (О.Дацюк).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту