Про надання згоди на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок

14.01.2019 420

Про надання згоди на виготовлення технічної  документації з землеустрою  щодо поділу та об’єднання земельних ділянок

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _____________ 2019 року № _____

Про надання згоди на
виготовлення технічної
документації з землеустрою
щодо поділу та об’єднання
земельних ділянок

Розглянувши звернення комунального підприємства «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 113 від 11.01.2019 року), керуючись ст.ст.12, 186, Земельного кодексу України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання земель державної та комунальної власності» та Постановою КМУ від 05 серпня 2009 р. № 844 «Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України», Постановою КМУ «Про затвердження порядку ведення державного земельного кадастру» від 17.10.2012 р. №1051, і відповідно до пункту 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати згоду на виготовлення технічної документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок:
1.1. Комунальному підприємству «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради, на поділ земельної ділянки загальною площею 504 кв.м. кадастровий номер 4610600000:01:029:0043, на вул. Самбірській, 108А, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), на земельну ділянку № 1 площею 373 кв.м. та земельну ділянку № 2 площею 131 кв.м.
2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Відділу у місті Дрогобичі Міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (В. Марцінко) внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту