Про надання згоди на укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малих архітектурних форм

11.05.2020 809

Про надання згоди на укладення  договору про встановлення  особистого строкового сервітуту  для розміщення малих  архітектурних форм

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _______________ р. № ____

Про надання згоди на укладення
договору про встановлення
особистого строкового сервітуту
для розміщення малих
архітектурних форм

Розглянувши клопотання фізичних осіб, враховуючи  рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 140 від 20.02.2020р., № 142 від 23.03.2020р.), керуючись ст. 12, ч. 2, 3, 7, ст.ст. 118, 123, 124 Земельного кодексу України, і  відповідно до  п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада в и р і ш и л а :

1. Надати згоду на укладення договорів про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малих архітектурних форм:

1.1. Шереметі Світлані Стефанівні, прож. м. Дрогобич, на укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми на територію (об’єкт благоустрою) в м. Дрогобич на вул. Самбірській (стаціонарна мала архітектурна форма), площею 20 кв.м.

1.2. Добошу Василю Миколайовичу, прож. с. Пониковиця, Бродівського р-ну, на укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми на територію (об’єкт благоустрою) в м. Дрогобич на вул. Грушевського (стаціонарна мала архітектурна форма), площею 21 кв.м.

2. Фізичним особам, зазначеній в п. 1 цього рішення, звернутись у відділ у місті Дрогобичі Міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області для отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок та укласти договори особистого строкового сервітуту з Дрогобицькою міською радою на відповідну територію (об’єкти благоустрою).

3. Особам, зазначеним в п. 1 цього рішення, звернутись у відділ містобудування та архітектури для оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення для ведення підприємницької діяльності. Відповідальність за відповідність розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для ведення підприємницької діяльності паспорту прив’язки покласти на заявника.

4. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, забезпечити реєстрацію відповідних договорів згідно з чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія