Про надання згоди на укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення МАФ

10.12.2018 419

Про надання згоди на укладення  договору про встановлення  особистого строкового сервітуту  для розміщення МАФ

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ______________ 2018 року № _____

Про надання згоди на укладення
договору про встановлення
особистого строкового сервітуту
для розміщення МАФ

Розглянувши клопотання Ілечко М.А., враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 112 від 05.12.2018р.), керуючись ст. 12, ч. 2, 3, 7, ст.ст. 118, 123, 124 Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати згоду на укладення договорів про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення МАФ:
1.1. Ілечко Марії Андріївні, прож. с. Новошичі, Дрогобицького району, на укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми на територію (об’єкт благоустрою) в м. Дрогобич на вул. П. Орлика (стаціонарна мала архітектурна форма), площею 17,5 кв.м (біля торгового комплексу «Рукавичка»).
2. Фізичній особі, зазначеній в п. 1 цього рішення, звернутись у відділ у місті Дрогобичі Міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області для отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок та укласти договори особистого строкового сервітуту з Дрогобицькою міською радою на відповідну територію (об’єкти благоустрою).
3. Особі, зазначеній в п. 1 цього рішення, звернутись у відділ містобудування та архітектури для оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення для ведення підприємницької діяльності. Відповідальність за відповідність розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для ведення підприємницької діяльності паспорту прив’язки покласти на заявника.
4. Фізичній особі, вказаній у цьому рішенні, забезпечити реєстрацію відповідних договорів згідно з чинним законодавством.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту