Про надання компенсації коштів з резервного фонду бюджету Дрогобицької міської територіальної громади власнику житлового будинку № 82, по вул. Шевченка, в с. Нижні Гаї що потребує відновлення, який постраждав внаслідок ураганного вітру 29.08.2023 року

17.10.2023 6550

Про надання компенсації коштів з резервного фонду бюджету Дрогобицької міської територіальної громади власнику житлового будинку № 82, по вул. Шевченка, в с. Нижні Гаї що потребує відновлення, який постраждав внаслідок ураганного вітру 29.08.2023 року

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про надання компенсації коштів з резервного фонду
бюджету Дрогобицької міської територіальної громади
власнику житлового будинку № 82, по вул. Шевченка,
в с. Нижні Гаї що потребує відновлення, який постраждав
внаслідок ураганного вітру 29.08.2023 року 

З метою соціального захисту постраждалої сім’ї житлового будинку по вул. Шевченка, 82, у с. Нижні Гаї Дрогобицької міської територіальної громади Львівської області, в зв’язку з необхідністю відновлення даху, для подальшого проживання постраждалої сім’ї, який пошкоджений внаслідок ураганного вітру 29 серпня 2023 року, згідно заяви власника будинку 82 по вул. Шевченка, с. Нижні Гаї, а саме: Бойко Стефанії Василівни від 21.09.2023 р. про згоду на отримання компенсації з резервного фонду бюджету, беручи до уваги п.п. 1.1.3 протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №6 від 10 жовтня 2023 року, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від ___________ 2023 № ___) керуючись ст.ст. 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:

1. Задоволити заяву Бойко Стефанії Василівни від 21.09.2023 власника житлового будинку №82 пошкоджено внаслідок ураганного вітру по вул. Шевченка, в с. Нижні Гаї та надати компенсацію з резервного фонду бюджету за витрачені матеріали для відновлення даху будинку.
2. Затвердити суму коштів за витрачені матеріали для відновлення постраждалого житла внаслідок пожежі в сумі 80000 гривень.
3. На підставі протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та цього рішення фінансову управлінню (О. Савран) підготувати рішення виконавчого комітету про виділення коштів з резервного фонду бюджету Дрогобицької міської територіальної громади в сумі 80000 гривень та перерахувати відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради перерахувати власнику житлового будинку №82, по вул. Шевченка в с. Нижні Гаї за рахунок коштів резервного фонду бюджету Дрогобицької територіальної громади кошти в сумі 80000 гривень як компенсацію за витрачені матеріали на відновлення даху який пошкоджений внаслідок ураганного вітру.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзик).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту