Про надання повноважень інспектору з благоустрою виконавчого комітету Дрогобицької міської ради складати протоколи про адміністративні правопорушення

10.11.2016 735

Про надання повноважень інспектору з благоустрою виконавчого комітету Дрогобицької міської ради складати протоколи про адміністративні правопорушення

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ______________№_______

Про надання повноважень інспектору з благоустрою
виконавчого комітету Дрогобицької міської ради
складати протоколи про адміністративні правопорушення

З метою охорони правопорядку, зміцнення законності, запобігання правопорушень, удосконалення роботи під час провадження у справах про адміністративні правопорушення, відповідно до ч.2 ст.255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, пп. 4 п. б ч. 1 ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив :
1. Уповноважити інспектора з благоустрою виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Ільченко Людмилу Валентинівну складати протоколи про адміністративні правопорушення передбачені статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконкому В.Коцюбу.

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту