Про надання пільг громадянам, які проживають у муніципальному будинку на вул. Є. Коновальця, 7/6 (3-й під’їзд)

11.12.2017 357

Про надання пільг громадянам, які проживають у муніципальному будинку на вул. Є. Коновальця, 7/6 (3-й під’їзд)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ СЕСІЯ ___ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

від ______________ року № ___

Про надання пільг громадянам, які
проживають у муніципальному будинку
на вул. Є. Коновальця, 7/6 (3-й під’їзд)

У відповідності до рішення виконкому від 31 січня 2000 року № 9, згідно з яким міська влада взяла на себе зобов’язання проводити оплату за житлово-комунальні послуги одиноким пенсіонерам та малозабезпеченим громадянам, які проживають в муніципальному будинку на вул. Є.Коновальця, 7/6 (3-й під’їзд), враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ____ від ___________) та з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол № ____ від ___________), керуючись п.27 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самовряднування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Надати пільги при оплаті житлово-комунальних послуг у розмірі 100% на всю загальну площу особам та членам їх сімей, які проживають у муніципальному будинку на вул. Є. Коновальця, 7/6 (3-й під’їзд), а саме:
Яцишин Л.М. кв. 40 Бадецькій К.М. кв. 54
Пайташ М.О. кв. 44 Блосі П.І. кв. 55
Іванчишин Н.А. кв. 47 Бандрівській К.А. кв. 58
Мацьків Г.І. кв. 48 Мельник А.А. кв. 51
Завадко С.М. кв. 43 Іванюк О.М. кв. 56
Чех Б.С. кв. 52 Конопельська В.І. кв. 46
2.Працівникам міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) забезпечити оформлення субсидій зазначеним вище громадянам.
3. Витрати, пов’язані з наданням пільг особам, яким відповідно до рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради надано житло у цьому будинку, проводити за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті на 2018 рік для надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
4. Рішення чинне з 01 січня 2018 року до 31 грудня 2018 року.
5. Фінансовому управлінню (О.Савран) забезпечити фінансування видатків на виконання цього рішення.
6. Виконання цього рішення доручити начальнику управління праці та соціального захисту населення міської ради (І.Терлецький).
7. Контроль за виконанням цього рішення доручити головам постійних комісій міської ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик) та з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (О.Дацюк).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту