Про надання пільг громадянам, які проживають у муніципальному будинку на вул. Є. Коновальця, 7/6 (3-й під’їзд)

18.11.2021 3841

Про надання пільг громадянам, які проживають у муніципальному будинку на вул. Є. Коновальця, 7/6 (3-й під’їзд)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2021 року № ____

Про надання пільг громадянам, які
проживають у муніципальному будинку
на вул. Є. Коновальця, 7/6 (3-й під’їзд)

У відповідності до рішення виконкому від 20 травня 2010 року № 1162, згідно з яким міська влада взяла на себе зобов’язання проводити оплату за житлово-комунальні послуги одиноким пенсіонерам та малозабезпеченим громадянам, які проживають в муніципальному будинку на вул. Є.Коновальця, 7/6 (3-й під’їзд), на виконання міської комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2021-2025 роки (рішення сесії міської ради від 22.01.2021 року № 68), враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ___ від _____________ року) та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення (протокол № ___ від ______________ року), керуючись п. 27 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Надати пільги при оплаті житлово-комунальних послуг у розмірі 100% на всю загальну площу особам та членам їх сімей, які проживають у муніципальному будинку на вул. Є. Коновальця, 7/6 (3-й під’їзд), а саме:
1.Яцишин Л.М. кв.** 6. Бадецькому В.О. кв.**
2. Блосі П.І. кв.** 7. Іванчишин Н.А кв.**
3. Бандрівській К.А. кв.** 8. Мацьків Г.І. кв**
4. Буга О.М. кв.** 9. Завадко С.М. кв.*
5. Конопельська В.І кв. ** 10. Чех Б.С. кв.**
2.Працівникам міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) забезпечити оформлення субсидій зазначеним вище громадянам.
3. Витрати, пов’язані з наданням пільг особам, яким відповідно до рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради надано житло у цьому будинку, проводити за рахунок коштів, передбачених у бюджеті міської територіальної громади на 2022 рік для надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
4. Рішення чинне з 01 січня 2022 року до 31 грудня 2022 року.
5. Виконання цього рішення доручити начальнику управління соціального захисту населення міської ради (І.Терлецький).
6. Контроль за виконанням цього рішення доручити головам постійних комісій міської ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Бейзик) та з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (І.Германа).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту