Про надання соціального житла Куцак Л.М., особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

05.10.2020 1203

Про надання соціального житла  Куцак Л.М., особі з числа дітей,  позбавлених батьківського піклування

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ___________ № ____

Про надання соціального житла
Куцак Л.М., особі з числа дітей,
позбавлених батьківського
піклування

Розглянувши звернення гр. Куцак Л.М., лист відділу-служби у справах дітей виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради (протокол від 25.09.2020 № 7), керуючись ст. ст. 64, 106, 107 Житлового кодексу України, пп. 2 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Надати квартиру № 5а в житловому будинку № 98/1 на вул. Володимира Великого в місті Дрогобич, яка складається з однієї кімнати житловою площею 27,9 кв. м, загальна площа квартири 44,5 кв. м, Куцак Лідії Миколаївні, 27.02.2002 року народження, особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Статус дитини, позбавленої батьківського піклування встановлено рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 24.05.2016 № 114.
Склад сім’ї заявниці – одна особа.
Квартира № 5а в житловому будинку № 98/1 на вул. Володимира Великого визнана соціальним житлом для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа згідно з Положенням про соціальне житло для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, затвердженого рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 28.12.2017 № 300.
В списку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради, Куцак Л.М. перебуває під № 3.
Під № 1 перебуває Возна Андріана-Іванна Ігорівна, 2003 року народження, яка письмово відмовилася від вселення в соціальне житло.
Проживає в сім’ї піклувальника Раделицького Т.Є. за адресою: вул. Самбірська, 68, кв. 33, м. Дрогобич.
Під № 2 перебуває Костюніна Анастасія Сергіївна, 2004 року народження, яка проживає та виховується у прийомній сім’ї Зазулі І.Т. за адресою: вул. М. Грушевського, 56, кв. 40, м. Дрогобич. Нормами Положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 565, передбачено виховання прийомних сімей до досягнення 18-річного віку у прийомній сім’ї. Законних підстав для вселення дитини-сироти Костюніної А.С. в соціальне житло немає.
Квартира надається без видачі ордера та права її приватизації.
Квартира надається до досягнення Куцак Л.М. 23 років згідно з Положенням про соціальне житло для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.
2. ОСББ «РЕНЕСАНС-Д» (Н. Качмар) укласти з Куцак Л.М. договір найму соціального житла.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія