Про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на гр.Возняк Христину Михайлівну

06.07.2018 618

Про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на гр.Возняк Христину Михайлівну

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ____________ №______

Про накладення адміністративного
стягнення у вигляді штрафу
на гр.Возняк Христину Михайлівну

Розглянувши протокол від 20.06.2018 №1835 про адміністративне правопорушення складений адміністратором центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Грабар А.С. відносно гр. Возняк Христини Михайлівни, *** р. н., яка проживає за адресою: м. Дрогобич, вул..Кониського, буд.1/1 реєстраційний номер облікової картки платника податку (ідентифікаційний код) ***,, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради встановив наступне.
Статтею 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі — КУпАП) передбачена адміністративна відповідальність за проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт громадянина України, без паспорта громадянина України або за недійсним паспортом громадянина України, а також проживання громадян без реєстрації місця проживання, що тягне за собою попередження.
Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за порушення, передбачені частиною першою цієї статті, тягнуть за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Гр. Возняк Христина Михайлівна проживала без реєстрації місця проживання. Її було визнано винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 ст. 197 КУпАП, та накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження за постановою від 14.08.2017 №982
В подальшому гр..Возняк Христина Михайлівна проживала без реєстрації місця проживання, чим повторно протягом року вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 197 КУпАП. Адміністратором центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Грабар А. С. складено протокол від 20.06.2018 №1835.
Дослідивши матеріали справи, керуючись ст.ст.40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.ст.197, 219, 283 КУпАП, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Визнати гр.Возняк Христину Михайлівну, *** р.н., яка проживає за адресою: м. Дрогобич, вул. Кониського, 1/1, реєстраційний номер облікової картки платника податку (ідентифікаційний код) ***, винною у скоєнні адміністративого правопорушення, передбаченого частиною 2 ст. 197 КУпАП, 2. та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 51 грн.
2. Рішення може бути оскаржено згідно ст. 287-289 КУпАП протягом 10 днів від дня винесення.
3. Штраф належить оплатити через установу банку України протягом 15 днів з дня вручення даного рішення на рахунок:
Одержувач: Дрогобицьке УДКСУ;
Розрахунковий рахунок: 31419542013014;
Банк одержувача: ГУДКСУ у Львівській області;
МФО: 899998;
ЗКПО: 38007496;
Код платежу: 21081100;
Призначення платежу: адміністративний штраф.
4. З метою запобігання подвійному стягненню штрафу гр. Возняк Христині Михайлівні рекомендувати надати квитанцію про сплату штрафу в центр надання адміністративних послуг (м. Дрогобич, пл. Ринок,1).
5. Відповідно до ст. 291 КУпАП постанова набирає законної сили після закінчення строку її оскарження (додати десять днів від дня винесення рішення) і може бути пред’явлена до виконання протягом трьох місяців з дня винесення. Своєчасно несплачений штраф відповідно до ст. 307 КУпАП буде примусово стягнутий в подвійному розмірі у порядку, встановленому законодавством.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконавчого комітету В. Коцюбу.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту