Про оголошення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «ЕКО-СМАРТ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «ГАЛІТ» Дрогобицької міської територіальної громади

06.06.2022 4906

Про оголошення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку  «ЕКО-СМАРТ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «ГАЛІТ» Дрогобицької міської територіальної громади

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про оголошення конкурсу з вибору
керуючої компанії індустріального парку
«ЕКО-СМАРТ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК
«ГАЛІТ» Дрогобицької міської територіальної громади

З метою залучення інвестицій в економіку громади, розвитку сучасної виробничої та ринкової інфраструктури, якісного та ефективного управління індустріальним парком, враховуючи висновок постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол від _______2022 №____), рішення Дрогобицької міської ради «Про затвердження концепції індустріального парку «ЕКО-СМАРТ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «ГАЛІТ» Дрогобицької міської територіальної громади № ___ від _____2022 року, рішення Дрогобицької міської ради «Про створення індустріального парку «ЕКО-СМАРТ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «ГАЛІТ» Дрогобицької міської територіальної громади» № __ від __.__2022 року, керуючись Законом України від 21.06.2012 № 5018-VI «Про індустріальні парки» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1.Провести відкритий конкурс з вибору керуючої компанії індустріального парку «ЕКО-СМАРТ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «ГАЛІТ» Дрогобицької міської територіальної громади.
2.Затвердити Умови відкритого конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «ЕКО-СМАРТ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «ГАЛІТ» Дрогобицької міської територіальної громади та конкурсну документацію з вибору керуючої компанії Індустріального парку «ЕКО-СМАРТ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «ГАЛІТ», що додаються.
3.Створити конкурсну комісію з вибору керуючої компанії індустріального парку «ЕКО-СМАРТ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «ГАЛІТ» Дрогобицької міської територіальної громади і затвердити її склад, що додається.
4.Визначити, що рішення про переможця конкурсу (п.1 цього рішення) на підставі висновків конкурсної комісії (п.3 цього рішення) приймає виконавчий комітет Дрогобицької міської ради.
5.Проведення конкурсу згідно п.1, 2 даного рішення доручити відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Л.Лазунда).
6.Уповноважити міського голову підписати з переможцем конкурсу договір про створення та функціонування індустріального парку «ЕКО-СМАРТ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «ГАЛІТ».
7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Р.Шагала).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту