Про організацію гарячого харчування школярів

14.12.2020 1632

Про організацію гарячого  харчування школярів

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від ___________________ № ________

Про організацію гарячого
харчування школярів

Відповідно до п. 3 ст.. 21 Закону України «Про загальну середню освіту», п.2 Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб», Постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002р. № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» та Постанови від 04.06.2003р. № 850 «Про внесення змін до п. 1 постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002р. № 856, абз. 8 п.5 Постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 №116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладання податком на додану вартість», керуючись пп.1, 2 п. «а» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради
в и р і ш и в:
1. Продовжити безкоштовне харчування у закладах загальної середньої освіти міст Дрогобича та Стебника учнів 1-11 класів, які мають статус потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи та мають право на відповідну пільгу, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із сімей, які отримують допомогу, як малозабезпечені відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей учасників антитерористичної операції і прирівняних до них осіб та членів їх сімей, членів сімей, загиблих під час Революції гідності, дітей внутрішньо переміщених осіб, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.
2. Керівникам закладів загальної середньої освіти міст Дрогобича та Стебника забезпечити харчування учнів згідно з пунктом 1 вартістю до 22 грн. 00 коп. згідно постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 за рахунок асигнувань, які будуть передбачені у міському бюджеті на 2021 рік та відповідно до підписаних договорів щодо надання послуг шкільних їдалень для організації харчування учнів 1-4 класів і пільгових категорій укладених за результатами проведеної процедури закупівлі послуг їдалень.
3. Покласти відповідальність за утримання основних та підсобних приміщень харчоблоків навчальних закладів у відповідності до вимог санітарного законодавства, експлуатацію обладнання та утримування його у справному стані на надавачів послуг з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти.
4. Директорам закладів загальної середньої освіти провести роботу з батьками та вирішити питання організованого харчування учнів за рахунок батьківської плати.
5. Фінансовому управлінню /О. Савран/ забезпечити фінансування харчування учнів у межах асигнувань, які будуть передбачені у міському бюджеті на 2021 рік.
6. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на керівників закладів загальної середньої освіти.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справам виконкому В. Коцюбу.

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту