Про організацію гарячого харчування школярів

10.01.2020 574

Про організацію гарячого  харчування школярів

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від ___________________ № ________

Про організацію гарячого
харчування школярів

Відповідно до п. 3 ст. 21 та п.3 ст. 22 Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», постанов Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» та від 04.06.2003 № 850 «Про внесення змін до п.1 постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856», абз. 8 п.5 постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладання податком на додану вартість», керуючись пп.1, 2 п. «а» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради
в и р і ш и в:
1. Продовжити безкоштовне харчування у закладах загальної середньої освіти міст Дрогобича та Стебника учнів 1-11 класів, які мають статус потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи та мають право на дану пільгу, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу, як малозабезпечені, дітей учасників антитерористичної операції і прирівняних до них осіб та членів їх сімей, членів сімей, загиблих під час Революції гідності та продовжити безкоштовне харчування у закладах загальної середньої освіти міст Дрогобича та Стебника учнів 1-4 класів.
2. Керівникам закладів загальної середньої освіти мм. Дрогобича та Стебника забезпечити харчування учнів згідно з пунктом 1 вартістю до 18 грн. 00 коп. згідно постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 за рахунок асигнувань, передбачених у міському бюджеті на 2020 рік у відповідності до підписаних договорів щодо надання послуг шкільних їдалень для організації харчування учнів 1-4 класів і пільгових категорій укладених за результатами проведеної процедури закупівлі послуг їдалень.
3. Покласти відповідальність за утримання основних та підсобних приміщень харчоблоків закладів освіти у відповідності до вимог санітарного законодавства, експлуатацію обладнання та утримування його у справному стані на надавачів послуг з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти.
4. Директорам закладів загальної середньої освіти провести роботу з батьками та вирішити питання організованого харчування учнів за рахунок батьківської плати.
5. Фінансовому управлінню (О. Савран) забезпечити фінансування харчування учнів у межах асигнувань, передбачених у міському бюджеті на 2020 рік.
6. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на керівників закладів загальної середньої освіти мм. Дрогобича та Стебника.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника з гуманітарних та соціальних питань В. Качмара.

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія