Про організацію громадських робіт на підприємствах, організаціях та установах у м. Дрогобичі на 2019 рік

10.12.2018 397

Про організацію громадських робіт  на підприємствах, організаціях та установах у м. Дрогобичі на 2019 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ____________ №______

Про організацію громадських робіт
на підприємствах, організаціях та установах
у м. Дрогобичі на 2019 рік

Розглянувши листа Дрогобицького міськрайонного відділу з питань пробації філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області від 19.11.2018 № 3772/Д/5/36 відповідно до ст. ст. 30-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та у зв’язку з необхідністю виконання ст.56 Кримінального кодексу України, з метою залучення порушників до громадських робіт, керуючись пп.7 п.б ч.1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Організувати у 2019 році за участю Дрогобицького міськрайонного відділу з питань пробації філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області на підприємствах, в установах та організаціях комунальної та іншої форм власності громадські роботи, які проводитимуться на території Дрогобицької міської ради та повинні мати суспільно корисну спрямованість, відповідати потребам територіальної громади і сприяти її соціальному розвитку.
2. Фінансування організації громадських робіт, вказаних у п. 1 даного рішення, до яких залучаються особи, які будуть перебувати на обліку в Дрогобицькому міськрайонному відділі з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проводити за рахунок та в межах виділених бюджетних асигнувань на благоустрій міста на 2019р.
3. Визначити, що громадські роботи повинні проводитись виключно на спеціально створених для цього тимчасових робочих місцях.
4. Затвердити перелік підприємств, установ та організацій комунальної власності, за участю яких планується організація громадських робіт на території Дрогобицької міської ради (Додаток № 1).
5. Рекомендувати Дрогобицькому міськрайонному відділу з питань пробації філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області укласти договори на проведення громадських робіт з підприємствами, установами і організаціями, які потребують залучення додаткової робочої сили на виконання таких робіт та здійснити направлення незайнятих громадян, за їх згодою.
6. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування п.1 даного рішення виключно в межах коштів затверджених міським бюджетом на 2019 рік на благоустрій міста.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Германа І.М.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту