Про організацію громадських робіт на підприємствах, організаціях та установах у м. Дрогобичі на 2019 рік

03.01.2019 325

Про організацію громадських робіт  на підприємствах, організаціях та  установах у м. Дрогобичі на 2019 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ________________ № ______

Про організацію громадських робіт
на підприємствах, організаціях та
установах у м. Дрогобичі на 2019 рік

Відповідно до ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012№ 5067-VI (зі змінами), Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 03 2013 № 175 (зі змінами), з метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки, зареєстрованих безробітних, осіб, які перебувають на обліку у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості як такі, що шукають роботу, працівників, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції, керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Організувати у 2019 році за участю Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості на підприємствах, в установах та організаціях комунальної та іншої форм власності громадські роботи, які повинні мати суспільно корисну спрямованість, відповідати потребам територіальної іромади і сприяти її соціальному розвитку.
2. Фінансування організації громадських робіт, вказаних у п. 1 даного рішення, до яких залучаються зареєстровані безробітні та (або) працівники, які втратили частину заробітної плати, здійснюється за рахунок коштів, наявних на госпрозрахункових рахунках підприємств, установ та організацій, визначених у додатку № 2 та/або коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.
3. Затвердити перелік видів громадських робіт у 2019 році згідно з додатком №1.
4. Визначити, що громадські роботи повинні проводитись виключно на спеціально створених для цього тимчасових рооочих місцях.
5. Затвердити перелік підприємств, установ та організацій комунальної та іншої форм власності, за участю яких планується організація громадських робіт згідно з додатком № 2.
6. Рекомендувати Дрогобицькому міськрайонному центру зайнятості укласти договори на проведення громадських робіт з підприємствами, установами і організаціями, які потребують залучення додаткової робочої сили на виконання таких робіт, та здійснити направлення незайнятих громадян, за їх згодою.
7. Визнати таким, що втратило чинність рішення міського голови м.Дрогобича від 19 04:2018 № 87 «Про організацію громадських робіт на підприємствах, в установах та організаціях м. Дрогобича на 2018 рік.
8.Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Германа І.М.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту