Про особливості оренди майна територіальної громади Дрогобицької мiської ради в умовах воєнного стану

21.11.2022 5430

Про особливості оренди майна територіальної громади Дрогобицької мiської ради в умовах воєнного стану

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про особливості оренди майна територіальної громади
Дрогобицької мiської ради в умовах воєнного стану   

З метою укладення договорів оренди нежитлових приміщень з такими орендарями, як органи державної влади та органи місцевого самоврядування, з іншими установами та організаціями, діяльність яких фінансується за рахунок державного або місцевого бюджетів, в умовах повномаштабної збройної агресії російської федерації, вiдповiдно до п. 30 ч.1 ст. 26, ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Указу Президента України від 24.02.2022 р. «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України від 24.02.2022 р. «Про введення воєнного стану в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 27.05.2022 р. № 634 «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану», беручи до уваги службову записку Управління майна громади № 387 від 05.10.2022 р., враховуючи протокол постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ 30 від 14.11.2022 р.), міська рада вирішила :
1.При укладенні договорів оренди комунального майна у період дії воєнного стану в Україні з такими орендарями, як органи державної влади та органи місцевого самоврядування, іншими установами та організаціями, діяльність яких фінансується за рахунок державного або місцевого бюджетів, передача майна відповідному орендарю здійснюється з урахуванням таких особливостей:
1.1.Для цілей укладення відповідних договорів оренди або продовження договору оренди об’єкту комунального майна територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради, вартістю об’єкта оренди є його балансова вартість станом на останнє число місяця, який передує даті укладення договору оренди комунального майна. Якщо балансова вартість об’єкта оренди дорівнює нулю або відсутня, переоцінка такого об’єкта не проводиться;
страхування об’єкта оренди не здійснюється;
договір оренди та акт приймання-передачі оприлюднюються в електронній торговій системі протягом одного місяця з дня припинення чи скасування воєнного стану.
1.2.Орендар, який уклав договір оренди нежитлового приміщення на умовах, визначених в п.1.1 цього рішення, зобов’язаний після закінчення воєнного стану здійснити оплату виготовлення технічної документації та експертної оцінки нерухомого майна на підставі виставленого йому рахунку Управлінням майна громади.
1.3Управління майна громади зобов’язане замовити виготовлення технічної документації та експертної оцінки нерухомого майна, зазначеного в п.1 цього рішення.
2.Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради та іншим балансоутримувачам виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту