Про передачу в оренду нежитлових приміщень та внесення змін у рішення сесій Дрогобицької міської ради

21.09.2018 355

Про передачу в оренду  нежитлових  приміщень  та внесення змін у рішення сесій Дрогобицької  міської  ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від ______________ р. № ____

Про передачу в оренду
нежитлових приміщень
та внесення змін у рішення сесій
Дрогобицької міської ради

Розглянувши клопотання фізичних та юридичних осіб, врахувавши рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 67 від 14.09.2018 року), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, міська рада вирішила:
1. Комунальному некомерційному підприємству «Дрогобицький міський пологовий будинок» Дрогобицької міської ради надати дозвіл на передачу в оренду нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Шептицького,7, площею 22,7 кв. м. ФОП Каракевичу Ю. М., для здійснення підприємницької діяльності в галузі охорони здоров’я, терміном до 31.12.2019р.
1.1. Розрахунок орендної плати для ФОП Каракевича Ю. М. здійснювати відповідно до Методики розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням сесії ДМР № 1313 від 23.08.2018 року.
2. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради надати дозвіл на передачу в оренду спортивного майданчика зі штучним покриттям біля ЗОШ № 16 Муніципальній футбольній команді «Галичина» для занять футболом дитячої команди клубу, на період до 31.12.2019 року.
2.1. Розрахунок орендної плати для Муніципальної футбольної команди «Галичина» здійснювати відповідно до Методики розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням сесії ДМР № 1313 від 23.08.2018 року у розмірі 1,00 грн. без ПДВ в рік.
3.Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради надати дозвіл на передачу в оренду Центральній Школі Бойового Гопака спортзал СЗШ № 2 м. Дрогобича, площею 186,3 кв. м. для національно-патріотичного виховання молоді на період до 31.05.2019 року.
3.1. Розрахунок орендної плати для Центральної Школи Бойового Гопака здійснювати відповідно до Методики розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням сесії ДМР № 1313 від 23.08.2018 року – 10 грн. без ПДВ за 1 год.
4. Внести зміни в п.2, 2.1. рішення сесії ДМР № 1336 від 05.09.2018 року «Про надання дозволу на передачу в оренду нежитлових приміщень та встановлення розміру орендної плати» та викласти у наступній редакції:
«п. 2. Надати дозвіл відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради передати в оренду нежитлові приміщення шкіл м. Дрогобича (харчоблоків) згідно з додатком, що знаходиться на балансі відділу освіти СДКП «Дитяче харчування», яке буде надавати послуги шкільного гарячого харчування, на термін з 01.09.2018 року до 31.12.2018 року.
п.2.1. Розрахунок орендної плати для СДКП «Дитяче харчування» здійснювати у розмірі 5грн. в т.ч. ПДВ за 1 кв. м. в місяць, на період з 01.09.2018 року до 31.12.2018 року».
5. Внести зміни в п.6, 6.1. рішення сесії ДМР № 1019 від 28.12.2017 року «Про продовження терміну дії договорів оренди, передачу в оренду нежитлових приміщень та встановлення розміру плати за оренду нежитлових приміщень комунальної власності Дрогобицької міської ради» та замість слів «Центром поштового зв’язку №3 Львівської дирекції ПАТ «Укрпошта»» читати: «Публічне акціонерне товариство «Укрпошта», Львівська дирекція».
6. Зобов’язати орендарів, зазначених у даному рішенні, виготовити технічну документацію в КП ЛОР Дрогобицькому МБТІ та ЕО, здійснити страхування нежитлових приміщень, забезпечити утримання нежитлових приміщень та прилеглих територій відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
7. Виконання даного рішення доручити відділу оренди та приватизації комунального майна виконкому Дрогобицької міської ради (Р. Росоха), відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В. Чуба), відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (П. Сушко).
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлик), комісію з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (Р. Курчик).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту