Про передачу затрат з реконструкції вуличного освітлення по вул. В.Великого, вул. Мельника за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, м. Стебник, що фінансувалися за рахунок бюджетних коштів

24.02.2023 5603

Про передачу затрат з реконструкції вуличного освітлення по вул. В.Великого,  вул. Мельника за адресою: Львівська область,  Дрогобицький район, м. Стебник,  що фінансувалися за рахунок бюджетних коштів

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про передачу затрат з реконструкції
вуличного освітлення по вул. В.Великого,
вул. Мельника за адресою: Львівська область,
Дрогобицький район, м. Стебник,
що фінансувалися за рахунок бюджетних коштів

У зв’язку з завершенням робіт з реконструкції об’єкту житлово-комунального господарства, що фінансувалися за рахунок коштів місцевого бюджету, з метою відображення затрат міського бюджету в обліку балансоутримувача, враховуючи рекомендації постійних комісій ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол №___ від ___________2023), беручи до уваги Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», пп.197.1.16 п.197.1 ст.197 Податкового кодексу України, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1.1.Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Пошивак) безкоштовно передати, а КП «Служба муніципального управління» (В. Суда) прийняти згідно з актом прийому-передачі без оподаткування прибутку підприємства, відповідно до чинного законодавства, затрати з реконструкції вуличного освітлення по вул. В.Великого, вул. Мельника за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, м. Стебник, що фінансувались за рахунок коштів бюджету Дрогобицької міської територіальної громади – 519 949,30 грн.
2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Р. Шагала).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту