Про передачу майна комунальної власності на баланс ДП «Дрогобицьке – АТП» КП «Служба муніципального управління» ДМР

13.01.2021 1894

Про передачу майна комунальної власності на баланс ДП «Дрогобицьке – АТП» КП «Служба  муніципального управління»  ДМР

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія восьмого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2021 р. № _____

Про передачу майна комунальної власності
на баланс ДП «Дрогобицьке – АТП» КП «Служба
муніципального управління» ДМР

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Комбінат міського господарства» про передачу на баланс дочірнього підприємства «Дрогобицьке – АТП» КП «Служба муніципального управління»ДМР майна комунальної власності, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол №___ від ___________2021р.) та постійної комісії ради з питань житлово – комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол №___ від ________ 2021 р.), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Передати безкоштовно з балансу КП «Комбінат міського господарства» (Р. Красуляк) на баланс ДП«Дрогобицьке – АТП»КП «Служба муніципального управління»ДМР (М.Лужецький) майно комунальної власності, на загальну суму 69 380,00 грн., згідно з додатком № 1
2. Комунальному підприємству «Комбінат міського господарства» створити комісію з передачі майна комунальної власності та провести передачу відповідно до чинного законодавства.
3. Виконання цього рішення доручити комунальному підприємству «Комбінат міського господарства» (В. Красуляк).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія