Про передачу майна на баланс

04.05.2020 1274

Про передачу майна на баланс

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______сесія _____ скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _____________ року № _____

Про передачу майна на баланс

З метою збереження комунального майна, придбаного та встановленого за рахунок коштів бюджету м. Дрогобича, враховуючи рекомендації постійних комісій ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол №___ від ________2020), з питань оренди, приватизації, комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол №_____від_________2020), беручи до уваги пп.197.1.16 п.197.1 ст.197 Податкового кодексу України, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Москалик) безкоштовно передати, а КП «Служба муніципального управління» (В. Суда) прийняти на баланс по акту прийому-передачі майно згідно додатку без оподаткування прибутку підприємства (додається).
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (А. Яніва).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту