Про передачу матеріальних та інших необоротних активів на баланс КП СМУ»

24.02.2023 5608

Про передачу матеріальних та інших  необоротних активів  на баланс  КП  СМУ»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про передачу матеріальних та інших
необоротних активів на баланс КП СМУ»

Враховуючи звернення департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради, у зв’язку з виробничою необхідністю, з метою належного утримання об’єктів благоустрою балансоутримувачем, враховуючи рекомендації постійних комісій ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол №___ від ___________2023), беручи до уваги Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», пп.197.1.16 п.197.1 ст.197 Податкового кодексу України, Закон України «»Про благоустрій населених пунктів», «Правила утримання зелених насаджень у населених пунктах України», затверджені наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 року №105, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1.Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Пошивак) безкоштовно передати, а КП «Служба муніципального управління» (В. Суда) прийняти згідно з актом прийому-передачі без оподаткування прибутку підприємства, відповідно до чинного законодавства, матеріальні та інші необоротні активи, згідно з додатком (додається).
2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Р. Шагала).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту