Про передачу на баланс КП «Туристично-інформаційний центр м.Дрогобича» та КП «Комбінат міського господарства» матеріальних цінностей

06.12.2016 471

Про передачу на баланс  КП «Туристично-інформаційний  центр  м.Дрогобича» та КП «Комбінат міського господарства» матеріальних цінностей

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від _____________№_______

Про передачу на баланс
КП «Туристично-інформаційний центр
м.Дрогобича» та
КП «Комбінат міського господарства»
матеріальних цінностей

Розглянувши клопотання про передачу на баланс матеріальних цінностей КП «Туристично-інформаційний центр м.Дрогобича» та КП «Комбінат міського господарства», керуючись пп.1 п.а ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1.Виконкому Дрогобицької міської ради передати матеріальні цінності безкоштовно на баланс КП «Туристично-інформаційний центр м.Дрогобича» згідно з додатком 1 та КП «Комбінат міського господарства» матеріальні цінності згідно з додатком 2.
2. КП «Туристично-інформаційний центр м.Дрогобича» та КП «Комбінат міського господарства» прийняти матеріальні цінності на баланс згідно з додатками 1 та 2 відповідно.
3.Виконання цього рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку та звітності виконкому Дрогобицької міської ради (М.Оршанська)
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту