Про передачу на баланс КП «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання» житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб в місті Дрогобич на вул. Володимира Великого, 44 квартира № 47та на вул. Трускавецька, 61 квартира № 13

10.01.2020 561

Про передачу на баланс КП «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання»  житла для тимчасового проживання  внутрішньо переміщених осіб в місті Дрогобич на вул. Володимира Великого, 44 квартира № 47та на вул. Трускавецька, 61 квартира № 13

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ____________ №______

Про передачу на баланс КП «Управитель
«Житлово-експлуатаційне об’єднання»
житла для тимчасового проживання
внутрішньо переміщених осіб в місті Дрогобич
на вул. Володимира Великого, 44 квартира № 47та
на вул. Трускавецька, 61 квартира № 13

З метою зaбезпечення належного утримання житла комунальної власності для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, придбаного за рахунок коштів загального фонду міського бюджету міста Дрогобич та коштів державного бюджету України на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 582 «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб», від 04.10.2017 № 769 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України», керуючись пп. 1 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пп. 1 п. а ст. 29, пп. 1,7 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Москалик) передати житло комунальної власності територіальної громади міста Дрогобича, в особі Дрогобицької міської ради для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на баланс КП «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання» (О. Майданюк):
1.1. Двокімнатну квартиру № 47 (сорок сім) на вул. Володимира Великого, будинок 44 (сорок чотири) в місті Дрогобич, загальною площею 49,5 кв. м, загальною вартістю 470,0 тис. грн. (чотириста сімдесят тисяч гривень 00 копійок).
1.2. Двокімнатну квартиру під № 13 (тринадцять) на вулиці Трускавецькій у місті Дрогобич, загальною площею 41,5 кв. м., загальною вартістю 485,0 тис. грн. (чотириста вісімдесят п’ять тисяч гривень 00 копійок).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія