Про передачу на баланс матеріальних цінностей

03.01.2019 396

Про  передачу на баланс матеріальних цінностей

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від _____________№_______

Про передачу на баланс
матеріальних цінностей

Розглянувши клопотання відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради від 29.12.2018 р. №489, відповідно до наказу державного казначейства України від 10.08.2000 р. №142/181 «Про затвердження Типової інструкції про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ», керуючись пп.1 п.а ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської вирішив:
1. Відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради передати безкоштовно на баланс відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради та виконкому Дрогобицької міської ради матеріальні цінності згідно з додатком.
2. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (П.Сушко) прийняти на баланс матеріальні цінності відповідно до додатку .
3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому Дрогобицької міської ради (М.Оршанська) прийняти на баланс матеріальні цінності відповідно до додатку .
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальної питань В.Качмара.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту