Про передачу на баланс Управління майна громади нежитлових будівель

20.01.2023 5495

Про передачу на баланс Управління майна громади нежитлових будівель

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про передачу на баланс
Управління майна громади
нежитлових будівель

Розглянувши службову записку в. о. начальника управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради № 2818/3-32 від 19.10.2022 р., з метою запобігання руйнування будівлі, забезпечення її ефективної експлуатації, використання та збереження у належному стані, беручи до уваги рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 32 від 10.01.2023 року), керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, міська рада вирішила:
1.Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради передати, а Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області прийняти та поставити на баланс нежитлові будівлі та матеріальні цінності згідно з додатком № 1.
2.Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради створити комісію з приймання-передачі нежитлових будівель та матеріальних цінностей.
3.Комісії забезпечити приймання-передачу вказаного майна, скласти акт приймання-передачі та подати його на затвердження міському голові Т. Кучмі.
4. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради оголосити конкурс для відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення балансової вартості нежитлових будівель, висновок про вартість майна подати на затвердження начальнику управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
5.Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити внесення вказаних вище об`єктів в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою в особі Дрогобицької міської ради Львівської області.
6. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради та Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту