Про передачу нежитлової будівлі за адресою: м. Дрогобич вул. Чорновола, 17

26.07.2019 791

Про передачу нежитлової будівлі  за адресою: м. Дрогобич вул. Чорновола, 17

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _________ № ____

Про передачу нежитлової будівлі
за адресою: м. Дрогобич вул. Чорновола, 17

Розглянувши клопотання директора КП «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 80 від 25.07.2019 р.), керуючись ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради на передачу на баланс КП «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради нежитлову будівлю, загальною площею 57,1 кв. м., яка складається з:
– нежитлового приміщення гаражу, площею 26,1 кв. м.;
– нежитлового приміщення, площею 31,0 кв. м.
2. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради створити комісію з передачі нежитлового приміщення та провести передачу згідно з діючим законодавством.
3. Виконання даного рішення доручити відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (П. Сушку).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту