Про передачу функцій замовника та проектно-кошторисної документації КП «Служба муніципального управління» ДМР

13.01.2021 1893

Про передачу функцій замовника та  проектно-кошторисної документації КП «Служба  муніципального управління» ДМР

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія восьмого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2021 р. № _____

Про передачу функцій замовника та
проектно-кошторисної документації КП «Служба
муніципального управління» ДМР

У зв’язку з передачею рішенням сесії Дрогобицької міської ради від 06.02.2020 р. №2205 об’єктів благоустрою та іншого майна комунальної власності на баланс КП “Служба муніципального управління” ДМР, в межах функцій органу місцевого самоврядування, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово – комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол №___ від ________ 2021 р.) керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. КП “Комбінат міського господарства” передати КП “Служба муніципального управління”ДМР функції замовника із завершення реалізації робочого проекту “Капітальний ремонт вулиці М.Грушевсього в м. Дрогобич Львівської області.Коригування.”
2. КП “Служба муніципального управління” ДМР (В.Суда):
2.1. Визначити генеральну підрядну будівельну організацію для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього рішення, у порядку передбаченому законодавством або забезпечити виконання робіт власними силами в межах чинного законодавства.
2.2. Забезпечити коригування, проведення експертизи та затвердження проектно-кошторисної документації в разі необхідності на об’єкти, зазначених у пункті 1 цього рішення.
2.3. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання робіт.
3. Рішення сесії Дрогобицької міської ради «Про передачу функцій замовника та проектно-кошторисної документації» від 15.05.2019 р. №1761 вважати такими, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Р. Шагала).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія