Про передачу функцій замовника та проектно-кошторисної документації

24.04.2023 5850

Про передачу функцій замовника  та проектно-кошторисної документації

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 


Про передачу функцій замовника
та проектно-кошторисної документації   

З метою завершення робіт з «Реконструкції мереж вуличного освітлення по вулицях Шкільній, Молодіжній, Зарічній в селі Нижні Гаї, Дрогобицького району, Львівської області» та передачі затрат, виготовленої проектно-кошторисної документації, в межах функцій органу місцевого самоврядування, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол від ________________ №____), беручи до уваги пп.197.1.16 п.197.1 ст.197 Податкового кодексу України, керуючись ст. 25, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:
1.Департаменту міського господарства (Р. Пошивак) передати, а КП «Служба муніципального управління» ( В. Суда) прийняти:
1.1.Функції замовника з завершення реалізації робочого проекту «Реконструкція мереж вуличного освітлення по вулицях Шкільній, Молодіжній, Зарічній в селі Нижні Гаї, Дрогобицького району, Львівської області».
1.2.Робочий проект «Реконструкція мереж вуличного освітлення по вулицях Шкільній, Молодіжній, Зарічній в селі Нижні Гаї, Дрогобицького району, Львівської області».
1.3.Затрати по об’єкту «Реконструкція мереж вуличного освітлення по вулицях Шкільній, Молодіжній, Зарічній в селі Нижні Гаї, Дрогобицького району, Львівської області» в сумі 271740,82 грн.
2.КП Служба муніципального управління» ( В. Суда):
2.1.Визначити генеральну підрядну будівельну організацію для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього рішення, або забезпечити виконання робіт власними силами у порядку передбаченому законодавством.
2.2.Забезпечити коригування, проведення експертизи та затвердження проектно-кошторисної документації, в разі необхідності, та забезпечити здійснення технічного нагляду на об’єкті, зазначеному в пункті 1 цього рішення.
2.3.Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.
2.4.Забезпечити взяття об’єкту на баланс одразу після завершення його реконструкції.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Р. Шагала).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту