Про погодження змін до інвестиційної програми суб’єкта господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

23.09.2016 463

Про погодження змін до інвестиційної  програми суб’єкта господарювання у  сфері централізованого водопостачання  та водовідведення

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від _____________№_______

Про погодження змін до інвестиційної

програми суб’єкта господарювання у

сфері централізованого водопостачання

та водовідведення

Розглянувши клопотання від 07.09.16р. № 4526 та представлені зміни до Інвестиційної програми КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради на 2016 рік, у відповідності до частини першої пп. 3.2 «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14 грудня 2012 року № 630, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальний послуг «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення» від 14 грудня 2012 року № 381, керуючись частиною другою статті 181 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», а також пп. 5 п. а ст. 30, пп. 3 п. б ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Дрогобицької міської ради        в и р і ш и в:

  1. Погодити зміни до Інвестиційної програми КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради на 2016 рік, що додаються.
  2. Комунальному підприємству «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради (Р. Шагала) інвестиційну діяльність підприємства проводити відповідно до затвердженої програми з дотриманням чинного законодавства України.
  3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради Р. Шагалу.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова                                                       Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту