Про Порядок розміщення наборів даних Виконавчого комітету Дрогобицької міської ради та її виконавчих органів, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, в мережі Інтернет

13.11.2017 435

Про Порядок розміщення наборів даних  Виконавчого комітету Дрогобицької міської ради та її виконавчих органів, які підлягають  оприлюдненню у формі відкритих даних, в мережі Інтернет

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від ____________р. №_______

Про Порядок розміщення наборів даних
Виконавчого комітету Дрогобицької міської ради
та її виконавчих органів, які підлягають
оприлюдненню у формі відкритих даних, в мережі Інтернет

З метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності Дрогобицької міської ради та її виконавчих органів, задля реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, яка знаходиться у володінні суб`єкта владних повноважень, на виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 15.06.2017р. №136 «Про приєднання міста Дрогобича до Міжнародної Хартії відкритих даних», та керуючись ст. 40, ч.1 ст. 52, ч. 6. ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити Порядок розміщення наборів даних Виконавчого комітету Дрогобицької міської ради та її виконавчих органів, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, в мережі Інтернет згідно з додатком до даного рішення.
2. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради та її виконавчих органів, відповідно до даного Порядку, своєчасно оприлюднювати публічну інформацію наборами даних у формі відкритих даних на офіційному порталі відкритих даних міста Дрогобича. Набори даних оприлюднюються виконавчими органами міської ради за період своєї діяльності з 1 січня 2017 року.
3. Відділу Інформаційних технологій та аналізу забезпечити технічний супровід розміщення наборів даних у формі відкритих даних на порталі відкритих даних міста та проводити узагальнення звітів по оприлюдненню наборів даних у формі відкритих даних та їх аналіз.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту