Про придбання житла для особи з числа дітей-сиріт та родинній групі у складі особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування і дитини, позбавленої батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради, що користуються правом позачергового одержання житла.

11.08.2017 451

Про придбання житла для особи з числа  дітей-сиріт та родинній групі у складі  особи з числа дітей, позбавлених батьківського  піклування і дитини, позбавленої батьківського  піклування,  які перебувають на квартирному  обліку у виконавчому комітеті Дрогобицької  міської ради, що користуються правом  позачергового одержання житла.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
XXV сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _____________2017 року № ________

Про придбання житла для особи з числа
дітей-сиріт та родинній групі у складі особи
з числа дітей, позбавлених батьківського
піклування і дитини, позбавленої батьківського
піклування, які перебувають на квартирному
обліку у виконавчому комітеті Дрогобицької
міської ради, що користуються правом
позачергового одержання житла.

З метою виконання в 2017 році міської програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у м. Дрогобичі на 2016-2018 роки, затвердженої сесією Дрогобицької міської ради, рішенням від 29.12.2015р. №70, шляхом придбання житла (дольовою участю у будівництві житла) для особи з числа дітей-сиріт та родинної групи у складі особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування та молодшого брата – дитини, позбавленої батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради, що користуються правом позачергового одержання житла, керуючись п.5 ч.1 ст.46 Житлового кодексу України, ст.7 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», п.27, ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Головному розпоряднику коштів – виконавчому комітету Дрогобицької міської ради, здійснити придбання (дольову участь у будівництві житла), за рахунок коштів спеціального фонду місцевого бюджету м.Дрогобича та коштів обласного бюджету, однокімнатної квартири, загальною площею 41,0 кв.м., що знаходиться за адресою: Львівська область, м.Дрогобич, вул.Коновальця, 17/4, квартира №99, загальною вартістю 390935,0 гривень (триста дев’яносто тисяч дев’ятсот тридцять п’ять гривень) для особи з числа дітей-сиріт Сеніву Володимиру Володимировичу, 06.02.1995 р.н. та однокімнатної квартири, загальною площею 44,0 кв.м., що знаходиться за адресою: Львівська область, м.Дрогобич, вул.Коновальця, 17/4, квартира №140, загальною вартістю 419540,0 гривень (чотириста дев’ятнадцять тисяч п’ятсот сорок гривень) для родинної групи у складі особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування Білинського Михайла Ярославовича, 20.11.1997 р.н. та молодшого брата – дитини, позбавленої батьківського піклування Білинського Ореста – Юліана Ярославовича, 11.02.2002 р.н., з врахуванням всіх податків та інших загальнообов’язкових платежів.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій та на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення.

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту