Про придбання житла для родинної групи у складі особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування та двох молодших сестер дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради, що користуються правом позачергового одержання житла.

15.06.2018 402

Про придбання житла для родинної  групи у складі  особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування та двох молодших сестер дітей, позбавлених батьківського піклування,  які перебувають  на квартирному обліку у виконавчому  комітеті Дрогобицької міської ради,  що користуються правом  позачергового одержання житла.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
XXXVIII сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _________2018 року № ____

Про придбання житла для родинної
групи у складі особи з числа дітей,
позбавлених батьківського піклування
та двох молодших сестер дітей, позбавлених
батьківського піклування, які перебувають
на квартирному обліку у виконавчому
комітеті Дрогобицької міської ради,
що користуються правом
позачергового одержання житла.

З метою виконання в 2018 році міської програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у м. Дрогобичі на 2016-2018 роки, затвердженої сесією Дрогобицької міської ради, рішенням від 29.12.2015р. №70, шляхом придбання житла для родинної групи у складі особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування та двох молодших сестер – дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради, що користуються правом позачергового одержання житла, керуючись п.5 ч.1 ст.46 Житлового кодексу України, ст.7 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», п.27, ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Головному розпоряднику коштів – виконавчому комітету Дрогобицької міської ради, здійснити придбання житла, за рахунок коштів спеціального фонду місцевого бюджету м.Дрогобича та коштів обласного бюджету, трьохкімнатну квартиру, загальною площею 75,3 кв.м., що знаходиться за адресою: Львівська область, м.Дрогобич, вул.Коновальця, 17/1, квартира №15, загальною вартістю 903675,30 гривень (дев’ятсот три тисячі шістсот сімдесят п’ять гривень, 30 копійок) для родинної групи у складі особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування Лех Наталії Мирославівні, 26.06.1999 р.н. та її двом молодшим сестрам – дітям, позбавлених батьківського піклування Лех Христині Мирославівні, 08.07.2002 р.н., Лех Андріані Мирославівні, 05.05.2007 р.н., з врахуванням всіх податків та інших загальнообов’язкових платежів.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій та на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення.

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту