Про прийняття на баланс гімназії № 9 імені Героїв Крут Дрогобицької міської ради захисної споруди цивільного захисту

15.06.2023 6101

Про прийняття на баланс гімназії № 9 імені Героїв Крут Дрогобицької міської ради захисної споруди цивільного захисту

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про прийняття на баланс
гімназії № 9 імені Героїв Крут
Дрогобицької міської ради
захисної споруди цивільного захисту.    

Розглянувши службову записку начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради № 01-4/398 від 23.05.2023, з метою забезпечення ефективної експлуатації, використання та збереження у належному стані захисної споруди цивільного захисту, беручи до уваги рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № ___ від __ року), керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, міська рада вирішила:
1.Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради передати, а гімназії № 9 імені Героїв Крут Дрогобицької міської ради прийняти та поставити на баланс захисну споруду цивільного захисту за адресою: м. Дрогобич, вул. Фабрична, 63/3, площею 46,2 м. кв. згідно балансової вартості 551786 грн.
2.Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради створити комісію з приймання-передачі захисної споруди цивільного захисту за адресою: м. Дрогобич, вул. Фабрична, 63/3, пл. 46,2 м. кв.
3.Комісії забезпечити приймання-передачу вказаного нерухомого майна, скласти акт приймання-передачі та подати його на затвердження міському голові Т. Кучмі.
4.Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької ради про факт передачі на баланс гімназії № 9 імені Героїв Крут Дрогобицької міської ради захисної споруди цивільного захисту довести до відома відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
5.Виконання даного рішення доручити відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради та гімназії № 9 імені Героїв Крут Дрогобицької міської ради.
6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту