Про прийняття на баланс КП «Дрогобицька лазня» нежитлової будівлі за адресою: м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 9/1

24.02.2023 5620

Про прийняття на баланс КП «Дрогобицька лазня» нежитлової будівлі  за адресою: м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 9/1

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про прийняття на баланс
КП «Дрогобицька лазня» нежитлової будівлі
за адресою: м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 9/1

Розглянувши службову записку директора КП «Дрогобицька лазня» № 336/3-32 від 07.02.2023 р., з метою здійснення статутної діяльності комунального підприємства КП «Дрогобицька лазня», забезпечення ефективної експлуатації, використання та збереження у належному стані будівлі за адресою: м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 9/1, площею 1784,7 м. кв., беручи до уваги рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 33 від 20.02.2023 року), керуючись ст. 26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, рішенням Дрогобицької міської ради № 612 від 09.09.2021 р. «Про затвердження Положення про оренду майна Дрогобицької міської територіальної громади», міська рада вирішила :
1.Комунальному підприємству «Дрогобицька лазня» поставити на баланс нежитлову будівлю за адресою: м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 9/1, пл. 1784,7 м. кв.
2.Комунальному підприємству «Дрогобицька лазня» виготовити технічну документацію на нежитлову будівлю за адресою: м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 9/1, площею 1784,7 м. кв., забезпечити утримання будівлі та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
3.Комунальному підприємству «Дрогобицька лазня» балансову вартість встановити на рівні експертної оцінки нежитлової будівлі за адресою: м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 9/1, площею 1784,7 м. кв.
4.Виконання даного рішення доручити КП «Дрогобицька лазня».
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту