Про примусовий демонтаж малих архітектурних форм (вивісок)

06.08.2021 2095

Про примусовий демонтаж  малих архітектурних форм (вивісок)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2021 року № ______

Про примусовий демонтаж
малих архітектурних форм (вивісок)  

У зв’язку з не виконанням у встановлений строк вимог про приведення існуючих малих архітектурних форм (вивісок) до вимог Порядку розміщення малих архітектурних форм (вивісок) на зовнішній поверхні будівлі або споруди в м. Дрогобичі, відповідно до розділу 7 даного Порядку, затвердженого рішенням міської ради № 2015 від 19.11.2019, керуючись ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Зобов’язати КП «Служба муніципального управління» провести демонтаж до 06.09.2021 малих архітектурних форм (вивісок), які не відповідають вимогам Порядку розміщення малих архітектурних форм (вивісок) на зовнішній поверхні будівлі або споруди в м. Дрогобичі, згідно переліку малих архітектурних форм (вивісок) які підлягають демонтажу наведеному в додатку до рішення.
2. КП «Служба муніципального управління» повернути малі архітектурні форми (вивіски) суб’єктам господарювання (власникам), лише після повної компенсації витрат пов’язаних з примусовим демонтажем, транспортування та зберіганням малих архітектурних форм (вивісок).
3. Начальнику Дрогобицької ВП ГУНП у Львівські області забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу малих архітектурних форм (вивісок).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту