Про припинення договорів про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення МАФ

21.05.2018 399

Про припинення договорів  про встановлення  особистого строкового сервітуту  для розміщення МАФ

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ____________ 2018 року № _____

Про припинення договорів
про встановлення
особистого строкового сервітуту
для розміщення МАФ

Розглянувши клопотання та матеріали фізичних осіб, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 96 від 25.04.2018 р., № 98 від 10.05.2018 р.), керуючись ст.ст. 12, 140, 141, 142 Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:
1. Припинити договір про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення МАФ:
1.1. Чаплі Любомирі Іванівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку площею 27 кв. м. на вул. Самбірській (біля будинку № 78), для розміщення та обслуговування малої архітектурної форми, у зв’язку з поданою заявою.
1.2. Голубінці Богдану Ростиславовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку площею 30 кв. м. на вул. Наливайка, для розміщення та обслуговування малої архітектурної форми, у зв’язку з поданою заявою.
2. Фізичним особам, зазначеним у пункті 1 цього рішення, здійснювати оплату за користування земельними ділянками до моменту реєстрації договорів оренди земельних ділянок за новими власниками будівель, споруд, приміщень.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту