Про припинення права постійного користування земельною ділянкою КП «Дрогобичтеплоенерго»

29.05.2024 8155

Про припинення права  постійного користування земельною ділянкою  КП «Дрогобичтеплоенерго»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

Про припинення права
постійного користування
земельною ділянкою
КП «Дрогобичтеплоенерго»

 

Розглянувши заяву Комунального підприємства «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради (Володимир ДЗЕРИН), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол №83 від 17.04.2024р.), керуючись статтями 12, 92, 141 Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :

1. Припинити Комунальному підприємству «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради (Володимир ДЗЕРИН) право постійного користування земельною ділянкою площею 494 кв. м. на вул. Коновальця, 15а, м. Дрогобич, кадастровий номер 4610600000:01:016:0008, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), у зв’язку із відчуженням нежитлової будівлі.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

Міський голова      Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту