Про присвоєння назви новоствореній вулиці в селі Нижні Гаї Дрогобицького району Дрогобицької територіальної громади Львівської області

24.02.2023 5593

Про присвоєння назви новоствореній           вулиці в селі Нижні Гаї        Дрогобицького району        Дрогобицької територіальної громади Львівської області

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про присвоєння назви новоствореній
вулиці в селі Нижні Гаї Дрогобицького району
Дрогобицької територіальної громади
Львівської області

Керуючись ст. 26, 37 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою упорядкування назв вулиць адміністративних одиниць, що входять до складу території Дрогобицької міської територіальної громади Дрогобицького району Львівської області, згідно звернення старости сіл: Нижні Гаї, Верхні Гаї, Бійничі від 30.01.2023 за № 08 В.Василенка, рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї та спорту (протокол _____ від _______________ ), керуючись пп.41 п.1 ст.26, п.1 ст.37 та пп.8 п.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Присвоїти назву новоствореній вулиці в с. Нижні Гаї Дрогобицького району Дрогобицької територіальної громади Львівської області:
– Україна, Львівська область, Дрогобицький район, Дрогобицька територіальна громада, село Нижні Гаї, вулиця Бандери Степана.
2.  Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (І. Петраничу) повідомити Львівську регіональну філію ДП «Національні інформаційні системи» про присвоєння назви новоствореній вулиці згідно п.1 для внесення відповідної інформації до Словника вулиць Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
3. Управлінню цифровізації, інформаційної політики та комунікацій виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (З. Квасній) забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї та спорту (Р. Грицай).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Міська радаДокументів: 8059
25 Травня 2023
№ 1605 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про відмову у внесенні змін у рішення Дрогобицької міської ради, у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, у затвердженні матеріалів з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, у наданні згоди на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок, у наданні дозволу на зміну конфігурації земельної ділянки, у продовженні терміну дії рішення Дрогобицької міської ради, у затвердженні матеріалів проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється, у припиненні права користування на умовах оренди земельною ділянкою, у наданні в оренду земельних ділянок, в укладенні договорів про встановлення особистого строкового сервітуту, у включенні в перелік для продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення”
Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту