Про проблеми підготовки навчальних закладів мм. Дрогобича та Стебника до нового навчального 2017-2018 року

24.02.2017 374

Про проблеми підготовки навчальних  закладів мм. Дрогобича та Стебника до нового навчального 2017-2018 року

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ______________ №___

Про проблеми підготовки навчальних
закладів мм. Дрогобича та Стебника
до нового навчального 2017-2018 року

Заслухавши та обговоривши довідку начальника відділу освіти П. Сушка «Про проблеми підготовки загальноосвітніх навчальних закладів до організованого початку 2017-2018 навчального року», керуючись пп..1 п. а. ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Довідку начальника відділу освіти П. Сушка «Про проблеми підготовки загальноосвітніх навчальних закладів до організованого початку 2017-2018 навчального року» взяти до відома.
2. Зобов’язати начальника відділу освіти П. Сушка провести роботу з підготовки загальноосвітніх навчальних закладів до нового 2017-2018 навчального року відповідно до приписів Дрогобицького районного відділу головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Львівській області, Дрогобицького міжміського відділу державної установи «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», Управління Дерпродспоживслужби у місті Дрогобичі Головного управління Дерпродспоживслужби у Львівській області та управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради в межах запланованих бюджетних коштів.
3. Директору департаменту міського господарства І.Лепкому:
3.1. Провести заходи щодо нанесення розмітки на пішохідних переходах в районах пересування учнів та вихованців навчальних закладів міст Дрогобича та Стебника.
3.2. Забезпечити пішохідні переходи біля загальноосвітніх навчальних закладів знаками «Увага: діти», та «Школа» з нанесенням відповідного напису на проїзній частині.
4. Начальнику фінансового управління Дрогобицької міської ради О. Савран:
4.1. Провести фінансування виконання ремонтних робіт з загального фонду бюджету та фонду розвитку міста відповідно до бюджетних призначень.
4.2. Винести на розгляд профільних комісій ради та сесії міської ради пропозиції відділу освіти щодо додаткового виділення коштів з метою підготовки загальноосвітніх навчальних закладів до нового 2017-2018 навчального року та опалювального сезону 2017-2018 років після перегляду бюджету міста у вересні 2017 року.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань В. Качмара.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту