Про проведення електронних торгів (аукціону) з права укладення договору оренди нежитлового приміщення

10.08.2018 388

Про проведення електронних торгів  (аукціону) з права укладення договору оренди нежитлового приміщення

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2018 р. № ____

Про проведення електронних торгів
(аукціону) з права укладення договору
оренди нежитлового приміщення

З метою забезпечення прозорості та відкритості наповнення місцевого бюджету, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол від 10.08.2018 року № 66 ), беручи до уваги рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради № 25 від 25.01.2018 року «Про виконання рекомендацій проекту Transparency International Ukraine «Transparent.Cities», керуючись ст. 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, міська рада вирішила:
1. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради оголосити та провести електронні торги (аукціон) з права укладення договору оренди у ЕТС Prozorro.Продажі нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Бориславська, 78, площею 15,6 м. кв., яке є комунальною власністю територіальної громади м. Дрогобича. Термін укладення договору оренди – 35 місяців; початковий розмір орендної плати за місяць – 550 грн. з ПДВ; крок електронного аукціону – 5%;
2. Зобов’язати переможця конкурсу виготовити технічну документацію в КП ЛОР Дрогобицького МБТІ та ЕО, протягом 2-х місяців укласти договір оренди, відповідно до уточнених площ, згідно виготовленої технічної документації, здійснити страхування нежитлового приміщення, забезпечити утримання нежитлового приміщення та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
3. Виконання даного рішення доручити відділу оренди та приватизації комунального майна виконкому Дрогобицької міської ради (Р. Росоха).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту