Про проведення розрахунків за оплату комунальних послуг балансоутримувачами нежитлових будівель комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради

06.06.2022 4905

Про проведення розрахунків за оплату комунальних послуг  балансоутримувачами нежитлових будівель комунальної власності територіальної громади  в особі Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про проведення розрахунків
за оплату комунальних послуг
балансоутримувачами нежитлових будівель
комунальної власності територіальної громади
в особі Дрогобицької міської ради

Беручи до уваги звернення старост Дрогобицької міської територіальної громади, з метою ефективного використання бюджетних коштів, враховуючи протоколи постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ 26 від 02.06.2022 року), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ____ від ______2022 р.), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, рішенням сесії Дрогобицької міської ради № 612 від 09.09.2021 р. «Про затвердження Положення про оренду майна Дрогобицької міської територіальної громади», міська рада вирішила:
1. Балансоутримувачам нежитлових будівель комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області проводити оплату комунальних послуг за орендарів, які є установами, що фінансуються з місцевого бюджету.
2. Дане рішення вступає в силу з 01.06.2022 року.
3. Виконання даного рішення доручити управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради, відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради, директорам ліцеїв та гімназій Дрогобицької міської ради, відділу охорони здоров»я та іншим балансоутримувачам Дрогобицької міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика), на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту