Про Програму призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на 2018 рік

11.12.2017 359

Про Програму призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на 2018 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія ___ скликання
РІШЕННЯ

від ______________ року № ___

Про Програму призначення і виплати
компенсації фізичним особам, які
надають соціальні послуги на 2018 рік

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги», враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ____ від ___________) та з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол № ____ від ___________), керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на 2018 рік згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) забезпечити фінансування Програми.
3. Виконання цього рішення покласти на начальника управління праці та соціального захисту населення (І.Терлецький).
4. Контроль за виконанням цього рішення доручити головам постійних комісій міської ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик) та з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (О.Дацюк).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту