Про Програму «Фінансове забезпечення охорони та спожитої електричної енергії незавершеного будівництва по об’єкту: «Реконструкція стадіону «Галичина» на вул. Спортивній,2 в м.Дрогобичі , Львівської області під спортивно – тренувальний молодіжний комплекс». Перший пусковий комплекс.

19.01.2018 391

Про Програму «Фінансове забезпечення охорони та спожитої електричної енергії незавершеного будівництва по об’єкту: «Реконструкція стадіону «Галичина» на вул. Спортивній,2  в м.Дрогобичі , Львівської області під спортивно – тренувальний молодіжний комплекс». Перший пусковий комплекс.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від __________2017 року № ______

Про Програму «Фінансове забезпечення
охорони та спожитої електричної енергії
незавершеного будівництва по об’єкту:
«Реконструкція стадіону «Галичина»
на вул. Спортивній,2 в м.Дрогобичі ,
Львівської області під спортивно –
тренувальний молодіжний комплекс».
Перший пусковий комплекс.

Відповідно до статті 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Затвердити міську програму «Фінансове забезпечення охорони та спожитої електричної енергії незавершеного будівництва по об’єкту: «Реконструкція стадіону «Галичина» на вул. Спортивній,2 в м.Дрогобичі, Львівської області під спортивно – тренувальний молодіжний комплекс». Перший пусковий комплекс .
3. Виконання даного рішення покласти на начальника КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради (В.Бохонка).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту