Про продовження договору особистого строкового сервітуту

16.06.2017 375

Про продовження договору  особистого строкового сервітуту

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ
від ___________ 2016 року № _____

Про продовження договору
особистого строкового сервітуту

Розглянувши клопотання КП «Дрогобицький ринок», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 64 від 21.04.2017 р.), керуючись ст. 12, ч. 2, 3, 7, ст.ст. 118, 123, 124 Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати згоду на продовження договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи малих архітектурних форм:
1.1. КП «Дрогобицький ринок» (В. Білоган) надати згоду на продовження договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи малих архітектурних форм загальною площею 200 кв.м. та групи малих архітектурних форм загальною площею 300 кв.м. на вул. Малий Ринок (згідно з паспортом прив’язки), строком на 5 років.
2. Юридичній особі, зазначеній в п. 1 цього рішення, звернутись у відділ Держземагенства у м. Дрогобичі для отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок та укласти договір особистого строкового сервітуту з Дрогобицькою міською радою на відповідну територію (об’єкти благоустрою).
3. Відповідальність за відповідність розміщення групи малих архітектурних форм паспорту прив’язки покласти на заявника.
4. Юридичній особі, зазначеній в п. 1 цього рішення, забезпечити реєстрацію відповідних договорів згідно з чинним законодавством.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту